Spoštovani starši in ostali obiskovalci naše spletne strani.

Šolsko leto drvi proti koncu. To še posebej opažamo vsi ki delamo v vrtcih in šolah. Zelo sveži so še spomini na prve septemberske dni, sedaj pa že stopamo v poletne mesece - mesece brezskrbne igre, bivanja v naravi in navezovana stikov z novimi prijatelji, s katerimi bodo otroci preživljali čas v vrtcu.

Ker se zavedamo, kako pomembno je predšolsko obdobje, smo skozi vse šolsko leto na nivoju celega vrtca zagotavljali možnosti za optimalen razvoj vseh otrok in  ustvarajali okolje, v katerem so zoreli in se razvijali. Seveda ste bili del tega tudi Vi, spoštovani starši, za kar se Vam najlepše zahvaljujemo.

Vsak od nas je del  celote. Prispevajmo k tej celoti svoj delček tudi v prihodnje. To nas bo povezovalo in združevalo.

VESELE, ZDRAVE TER VARNE POČITNIŠKE DNI.

Zaposleni vrtca

Spoštovani!

Obveščamo vas, da nudimo kosila za izven. Za vse dodatne informacije se obrnite na Ido Valek, na tel. št. (03) 817 15 91.

Uprava vrtca

Pozdravljeni spoštovani starši, otroci, ostali!

Razvoj vsakega posameznika je odvisen od dispozicij ter razmer o okolju v katerem raste, predvsem pomembne so družinske razmere in interakcija otrok s pomembnimi drugimi, ki so  v stiku z otrokom v prvih letih življenja, kamor seveda sodimo tudi strokovni delavci v vrtcu.

Zavedamo se, da nam predajate Vaše največje in neprecenljivo bogastvo - svojega otroka! Zaposleni JZ Otroškega vrtca Šmarje pri Jelšah se zavedamo svojega poslanstva, da vzgajamo generacije otrok, ki nas bodo nosile s seboj skozi vse življenje - zavedno ali nezavedno! Vrtec je laboratorij kulture, socializacije, vsestranskega razvoja...

Prisluhnili Vam bomo, predvsem pa Vašim otrokom in skupaj z roko v roki optimalno razvijali potenciale vseh otrok!

Otroci so kot svež cement. Karkoli se jih dotakne, pusti odtis. (Haim Ginott)

Pustili bomo odtis. Z delom, odnosom... Pripravili smo bogat program, ki Vas bo prepričal!

Vse dobro,

ravnateljica Jelka Kitak s sodelavci