Obvestila

Spoštovani starši in ostali obiskovalci spletne strani Otroškega vrtca Šmarje pri Jelšah!

Počasi, korak za korakom stopamo v novo šolsko leto. Pred nami so nova doživetja, zgodbe, prijateljstva, ...

Naše poslanstvo resnično opravljamo s srcem in zelo smo veseli Vašega zaupanja. Skupaj z Vami, dragi starši, dajemo otrokom pomembno popotnico za življenje. In tega se zavedamo. Otroci so naše glavno vodilo, naš smerokaz, naš danes in jutri.

Prispevajmo skupaj k temu, da bo vsak otrok viden, slišan in razumljen.

Odšel je

Na vrata trka moj ljubljeni otrok.
Ne odprem mu.
Delo imam. Veliko nujnega dela.
Otrok trka in kliče,
potem zajoče - in utihne.

Kasneje,
ko je delo opravljeno,
odprem vrata in svoje srce -
toda otroka ni.
Odšel je.

(Neža Maurer)

Zaposleni Otroškega vrtca Šmarje pri Jelšah

Spoštovani!

Obveščamo vas, da nudimo kosila za izven. Za vse dodatne informacije se obrnite na Ido Valek, na tel. št. (03) 817 15 91.

Uprava vrtca

Pozdravljeni spoštovani starši, otroci, ostali!

Razvoj vsakega posameznika je odvisen od dispozicij ter razmer o okolju v katerem raste, predvsem pomembne so družinske razmere in interakcija otrok s pomembnimi drugimi, ki so  v stiku z otrokom v prvih letih življenja, kamor seveda sodimo tudi strokovni delavci v vrtcu.

Zavedamo se, da nam predajate Vaše največje in neprecenljivo bogastvo - svojega otroka! Zaposleni JZ Otroškega vrtca Šmarje pri Jelšah se zavedamo svojega poslanstva, da vzgajamo generacije otrok, ki nas bodo nosile s seboj skozi vse življenje - zavedno ali nezavedno! Vrtec je laboratorij kulture, socializacije, vsestranskega razvoja...

Prisluhnili Vam bomo, predvsem pa Vašim otrokom in skupaj z roko v roki optimalno razvijali potenciale vseh otrok!

Otroci so kot svež cement. Karkoli se jih dotakne, pusti odtis. (Haim Ginott)

Pustili bomo odtis. Z delom, odnosom... Pripravili smo bogat program, ki Vas bo prepričal!

Vse dobro,

ravnateljica Jelka Kitak s sodelavci