BOŽIČNO NOVOLETNA OBDARITEV OBČINE ŠMARJE PRI JELŠAH

Spoštovani starši,

na spodnji povezavi si lahko ogledate seznam otrok za novo šolsko leto 2019/20. Zaradi splošne uredbe o varstvu osebnih podatkov, je seznam otrok objavljen pod šiframi.

Do seznama lahko dostopate na naslednji povezavi: http://cms.siel.si/documents/131/files/ODDELKI-seznam s šiframi-19-20.pdf

Lep, umirjen in nepozaben začetek novega šolskega leta vam želimo,

KOLEKTIV OTROŠKEGA VRTCA ŠMARJE PRI JELŠAH.

SPOZNAVNI DAN V ŠOLSKEM LETU 2019/20

SESTANEK S STARŠI NOVINCEV 2019

LINK:  http://cms.siel.si/documents/131/files/SESTANEK S STARŠI NOVINCEV 2019.pdf

Spoštovani!

Obveščamo vas, da nudimo kosila za izven. Za vse dodatne informacije se obrnite na Ido Valek, na tel. št. (03) 817 15 91.

Uprava vrtca

Pozdravljeni spoštovani starši, otroci, ostali!

Razvoj vsakega posameznika je odvisen od dispozicij ter razmer o okolju v katerem raste, predvsem pomembne so družinske razmere in interakcija otrok s pomembnimi drugimi, ki so  v stiku z otrokom v prvih letih življenja, kamor seveda sodimo tudi strokovni delavci v vrtcu.

Zavedamo se, da nam predajate Vaše največje in neprecenljivo bogastvo - svojega otroka! Zaposleni JZ Otroškega vrtca Šmarje pri Jelšah se zavedamo svojega poslanstva, da vzgajamo generacije otrok, ki nas bodo nosile s seboj skozi vse življenje - zavedno ali nezavedno! Vrtec je laboratorij kulture, socializacije, vsestranskega razvoja...

Prisluhnili Vam bomo, predvsem pa Vašim otrokom in skupaj z roko v roki optimalno razvijali potenciale vseh otrok!

Otroci so kot svež cement. Karkoli se jih dotakne, pusti odtis. (Haim Ginott)

Pustili bomo odtis. Z delom, odnosom... Pripravili smo bogat program, ki Vas bo prepričal!

Vse dobro,

ravnateljica Jelka Kitak s sodelavci