Spoštovani starši.

Obveščamo vas, da je SPREMENJEN TERMIN za  VPIS NOVINCEV ZA ŠOLSKO LETO 2020/21 in sicer od 30. 3. 2020 – 30. 4. 2020.

Vlogo za vpis posredujete po pošti na naslov: JZ Otroški vrtec Šmarje pri Jelšah ali po elektronski pošti na naslov:  info@vrtec-smarje.si ALI sabina.jurkosek@vrtec-smarje.si.

Zaradi spremenjenih okoliščin ODPRTIH VRAT NE BO.

Starši že vpisanih otrok, ki želite z novim šolskim letom premestiti otroka iz ene enote v drugo, to prav tako sporočite najkasneje do 30. 4. 2020 v svetovalno službo, in sicer na predpisanem obrazcu, ki ga dobite na upravi vrtca ali na njegovi spletni strani.

Lepo Vas pozdravljamo, ostanite zdravi.

Mali in veliki iz JZ Otroškega vrtca Šmarje pri Jelšah

Spoštovani starši!

V teh dneh veliko časa preživite s svojim otrokom. Prepričani smo, da ste polni idej, da na vse načine motivirate svojega otroka z različnimi vsebinami in dejavnostmi ter da kvalitetno preživljate ta čas. Da bi bil ta čas čimbolj pester, raznolik in obogaten, bodo strokovni delavci za Vas pripravili igrice, pesmice, pravljice, ki jih najdete na spletni strani vrtca pod zavihkom ZA STARŠE - GRADIVO ZA OTROKE.

Naj bodo trenutki v krogu družine čimbolj igrivi in sproščeni.

Strokovni delavci vrtca.

VPIS NOVINCEV 2020/21

Spoštovani!

Obveščamo vas, da nudimo kosila za izven. Za vse dodatne informacije se obrnite na Ido Valek, na tel. št. (03) 817 15 91.

Uprava vrtca

Pozdravljeni spoštovani starši, otroci, ostali!

Razvoj vsakega posameznika je odvisen od dispozicij ter razmer o okolju v katerem raste, predvsem pomembne so družinske razmere in interakcija otrok s pomembnimi drugimi, ki so  v stiku z otrokom v prvih letih življenja, kamor seveda sodimo tudi strokovni delavci v vrtcu.

Zavedamo se, da nam predajate Vaše največje in neprecenljivo bogastvo - svojega otroka! Zaposleni JZ Otroškega vrtca Šmarje pri Jelšah se zavedamo svojega poslanstva, da vzgajamo generacije otrok, ki nas bodo nosile s seboj skozi vse življenje - zavedno ali nezavedno! Vrtec je laboratorij kulture, socializacije, vsestranskega razvoja...

Prisluhnili Vam bomo, predvsem pa Vašim otrokom in skupaj z roko v roki optimalno razvijali potenciale vseh otrok!

Otroci so kot svež cement. Karkoli se jih dotakne, pusti odtis. (Haim Ginott)

Pustili bomo odtis. Z delom, odnosom... Pripravili smo bogat program, ki Vas bo prepričal!

Vse dobro,

ravnateljica Jelka Kitak s sodelavci