Spoštovani obiskovalci naše spletne strani!

Počasi se bliža mesec december, poln različnih dogajanj in pričakovanj.  V teh dneh bodo v našem vrtcu potekale številne dejavnosti, s katerimi želimo otrokom in staršem ustvariti prijetno vzdušje in posebna doživetja.

DATUMI PREDVIDENIH DEJAVNOSTI V MESECU DECEMBRU:

• PRAZNIČNE DELAVNICE S STARŠI

Po želji, v dogovoru z vodjo enote.

• LUTKOVNO GLEDALIŠČE KU – KUC

Predstava: Mali polhec in njegovi prvi prazniki

Kulturni dom Šmarje, v petek, 1.12.2017 ob 9.30 uri.

• NOČITEV V VRTCU

Nočitev v vrtcu za otroke pred vstopom v šolo, bo potekala v petek, 15.12.2017.

• SLAVNOSTNO KOSILO

Slavnostno kosilo na ravni celega vrtca bo v torek,19.12.2017.

• ODPRTA VRATA ZA PREDSTAVNIKE SVETA STARŠEV

Odprta vrata za starše bodo v sredo, 20.12.2017 ob 9.30 uri.

• PRAZNIČNI KINO

Enote oz. DO bodo prejeli paket presenečenja in sami izvedli praznični kino, v tednu od 4. – 8. 12.2017.

• OBISK DEDKA MRAZA 2017

Datumi bodo strokovnim delavcem in otrokom sporočeni naknadno.

• OBISK DEDKA MRAZA ZA ZUNANJE OTROKE

Otroke iz Občine Šmarje pri Jelšah, ki niso vključeni v naš   vrtec, bo obiskal Dedek Mraz v četrtek, 14. 12. 2017 ob 16.15 uri.

________________________________________________________________________________

Spoštovani starši in ostali obiskovalci spletne strani Otroškega vrtca Šmarje pri Jelšah!

Počasi, korak za korakom stopamo v novo šolsko leto. Pred nami so nova doživetja, zgodbe, prijateljstva, ...

Naše poslanstvo resnično opravljamo s srcem in zelo smo veseli Vašega zaupanja. Skupaj z Vami, dragi starši, dajemo otrokom pomembno popotnico za življenje. In tega se zavedamo. Otroci so naše glavno vodilo, naš smerokaz, naš danes in jutri.

Prispevajmo skupaj k temu, da bo vsak otrok viden, slišan in razumljen.

Odšel je

Na vrata trka moj ljubljeni otrok.
Ne odprem mu.
Delo imam. Veliko nujnega dela.
Otrok trka in kliče,
potem zajoče - in utihne.

Kasneje,
ko je delo opravljeno,
odprem vrata in svoje srce -
toda otroka ni.
Odšel je.

(Neža Maurer)

Zaposleni Otroškega vrtca Šmarje pri Jelšah

Spoštovani!

Obveščamo vas, da nudimo kosila za izven. Za vse dodatne informacije se obrnite na Ido Valek, na tel. št. (03) 817 15 91.

Uprava vrtca

Pozdravljeni spoštovani starši, otroci, ostali!

Razvoj vsakega posameznika je odvisen od dispozicij ter razmer o okolju v katerem raste, predvsem pomembne so družinske razmere in interakcija otrok s pomembnimi drugimi, ki so  v stiku z otrokom v prvih letih življenja, kamor seveda sodimo tudi strokovni delavci v vrtcu.

Zavedamo se, da nam predajate Vaše največje in neprecenljivo bogastvo - svojega otroka! Zaposleni JZ Otroškega vrtca Šmarje pri Jelšah se zavedamo svojega poslanstva, da vzgajamo generacije otrok, ki nas bodo nosile s seboj skozi vse življenje - zavedno ali nezavedno! Vrtec je laboratorij kulture, socializacije, vsestranskega razvoja...

Prisluhnili Vam bomo, predvsem pa Vašim otrokom in skupaj z roko v roki optimalno razvijali potenciale vseh otrok!

Otroci so kot svež cement. Karkoli se jih dotakne, pusti odtis. (Haim Ginott)

Pustili bomo odtis. Z delom, odnosom... Pripravili smo bogat program, ki Vas bo prepričal!

Vse dobro,

ravnateljica Jelka Kitak s sodelavci